Kapcsolat

Alba Regia Állásbörze

Cím: 8000 Székesfehérvár, Sóstói Stadion - Rendezvényközpont,
Csíkvári út 10.

IDŐPONT: 2024. október 18. 9.00 és 15.30 óra között.

HELYSZÍN: Sóstói Stadion - Rendezvényközpont, Székesfehérvár, Csíkvári út 10.

Kiállítók részére információs vonal:
+36 30 9394 541

Látogatók részére információs e-mail cím:
info@albaregiaallasborze.hu

További információk

Man at Work

A Man at Work Kft. 1998 óta a személyzeti szolgáltatások területének egyik legnagyobb magyar tulajdonú résztvevője. Hiszünk abban, hogy minden munkaerőpiaci résztvevő megérdemli azt, hogy a legjobbat kapja. Küldetésünknek tekintjük, hogy jól átgondolt, egyedi igényeknek megfelelő, szakszerű megoldásokkal szolgáljuk ki partnereinket, munkavállalóinkat, a törvény betartásával.

A Man at Work csapata is részt vesz a 2024. október 18-án megrendezésre kerülő Alba Regia Állásbörzén.

Akár szellemi, akár fizikai pozíciók felől érdeklődsz, keresd fel standunkat és tájékozódj cégünk legfrissebb, hosszú távú munkalehetőséget kínáló ajánlatai között!

Aktuális állásajánlataink:

Szellemi pozíciók:

  • Mérnöki pozíciók – termelési mérnök, villamosmérnök, gyártástámogató mérnök
  • Technikusi pozíciók – szerviztechnikus, gyártástechnikus, automatizálási technikus
  • Karbantartó pozíciók – elektromos karbantartó, mechanikus karbantartó

Fizikai pozíciók:

  • Termelési operátor
  • Fémipari gépkezelő
  • Hengerműi munkás
  • Öntödei munkás
  • Targoncavezető
  • Raktáros
  • Elektromos karbantartó

További, folyamatosan frissülő állásajánlatok és részletes információk a nyitott pozíciókról az alábbi linken érhetők el:

Mi jellemzi a Man at Work Kft-t?

1. Legális

Kizárólag jogszerű viszonyokban tudunk gondolkozni!

2. Szakértelem

Dedikált toborzási szakembereinkkel, rendszeres képzésekkel, belső audittal, saját munkajogi szakértőinkkel minden felmerülő problémát megoldunk.

3. Tapasztalat

1998 óta támogatjuk a kisvállalkozásoktól a multinacionális vállalkozások HR tevékenységeit

4. Sokoldalúság

Bérszámfejtés outsourcing, munkavállalók speciális előszűrése, pontos adminisztráció, szállásbiztosítás, céges buszjáratok megszervezése.

5. Együttműködés

Büszkék vagyunk arra, hogy több olyan partnerünk is van, akikkel az indulásunktól kezdve a mai napig sikeresen együttműködünk.

6. Innováció

Saját ATS rendszert fejlesztettünk a munkavállalók utógondozása, a fluktuáció csökkentése érdekében.

7. Minősített foglalkoztató

Elsők között szereztük meg a minősített kölcsönbeadói státuszt, engedélyszám: BP/0701/015557/2023-15

8. Megbízhatóság

Közel ezer magasan kvalifikált munkavállalót sikeres közvetítésében vettünk részt. Alapelvünk a garancia, szakértelem, gyorsaság és diszkréció.

9. Kapcsolatrendszer

Kiterjedt szakmai kapcsolatrendszerrel, fejlett infrastruktúrával és gyorsan átcsoportosítható erőforrásokkal már több mint 10 éve a top 10 munkaerő-kölcsönző cég között vagyunk.

10. Rugalmasság

Alkalmazkodunk a partnereinknél kialakított kiválasztási folyamatokhoz, munkaidő nyilvántartáshoz és egyéb HR technológiához.

Miben tudunk segíteni a munkavállalóknak?

  • Bejelentés
  • Szállásoltatás
  • Céges buszjáratok
  • Családi adókedvezmény
  • Utazási költségtérítés

Miért előnyös a munkaerő-kölcsönzés?

  • Egyszeri felvétel
  • Folyamatos munkalehetőségek
  • Változatos munkakörnyezet
  • Szakmai tapasztalat bővítése
  • Biztos fizetés
  • 100%-ban bejelentett munkaviszony

Minden nap, minden kollégánk úgy dolgozik, hogy meggyőződéssel hisz a minőségi HR szolgáltatás jövőjében!

Értjük.

Megtaláljuk.

www.manatwork.hu

Man at Work

Alba Regia Állásbörze - Magyar